lshunter


usa Biggest sportsbook for USA: BODOG/BOVADA <- do not miss it
usa Best sportsbook for USA w/ reduced juice: 5Dimes <- arguments
Streams with less ads
06:00
Highlights: LA Galaxy 0:7 Manchester United
06:00
Van Gaal: They have mentality I just give the structure
06:00
Highlights: Liverpool 0:1 AS Roma
06:00
Highlights: Toronto 2:3 Tottenham Hotspur
06:00
Highlights: Accrington 2:2 Blacburn Rovers
20:30
RZ Pellets WAC 1:1 Chelsea
20:30
Van Gaal: United States tour not good for Manchester United
20:30
Wellington 2:1 West Ham
20:30
Real Madrid is a dream - Rodriguez
20:30
Hard work to the best once again - Dunga
20:30
Real Madrid signs James Rodriguez
20:30
Gerrard retires from England national team
20:30
Aosta 0:13 Norwich City
19:40
Tanja Goricanec / Tanja Hüberli vs Heather Hughes / Christal Engle
19:40
Fernández Steiner Liliana / Elsa Baquerizo vs Lauren Fendrick / Brooke Sweat
19:30
Michael van Gerwen vs Dave Chisnall
19:30
Ecuador vs Argentina
19:30
Ecuador - Argentina
19:05
SKN St Polten v Botev Plovdiv
19:05
Duran, G/Gabashvili, T - Cuevas, P/Zeballos, H
19:05
St. Pölten - Botev Plovdiv
18:50
Kerri Walsh / April Ross vs Heather Bansley / Sarah Pavan
18:50
Franca Larissa / Antunes Talita vs Nicole Branagh / Whitney Pavlik
18:30
Runar Torsvik Sannarnes / Mathias Berntsen vs Minos Agathokleous / Kirill Rudenko
18:30
FC Koper v Neftchi Baku
18:30
Koper - Neftçi PFC Bakı
18:15
El Salvador Women vs Virgin Islands Women
18:15
DARTS::Wade, J - Whitlock, S
18:15
El Salvador Women - US Virgin Islands Women
18:05
Fognini, F - Montanes, A
18:00
Wayne Odesnik vs Hiroki Moriya
18:00
Nicholas Lucena / Ryan Doherty vs Andrea Tomatis / Alex Ranghieri
18:00
Fabio Fognini vs Albert Montanes
18:00
Alex Costa Ricardo / Morais Alvaro Filho vs Theodore Brunner / Todd Rogers
18:00
James Wade vs Simon Whitlock
18:00
Denmark U20 vs Serbia U20
18:00
Austria U20 vs Belarus U20
18:00
Asteras Tripolis - RoPS
17:30
Meimei Lin / Ningya Tang N.Y. vs Zoi Konstantopoulou / Ioanna Leonidou
17:30
FC Groningen v Aberdeen
17:10
Rego Emanuel / Solberg Salgado Pedro vs Bartosz Losiak / Piotr Kantor
17:10
John Hyden / Tri Bourne vs Esteban Grimalt / Marco Grimalt
17:00
Zimbru Chisinau v CSKA Sofia
17:00
Chikhura Sachkhere v Bursaspor
17:00
Uruguay vs Chile
17:00
SV Grodig v FK Cukaricki
17:00
Esbjerg v Kairat Almaty
17:00
Uruguay - Chile
17:00
Grödig - Čukarički Stankom
17:00
Esbjerg - Kairat Almaty
17:00
Slovan Liberec v MFK Kosice
16:30
Vardar Skopje v Maccabi Petach Tikva
16:30
Ruben Bemelmans vs Yuichi Sugita
16:30
Udinese v Dinamo Moscow
16:20
Jacob Gibb / Casey Patterson vs Maverick Hatch / Casey Patterson
16:20
Aleksandrs Samoilovs / Janis Smedins vs Isaac Kapa / Christopher McHugh
16:05
Delaney Knudsen / Alexa Strange vs Vasiliki Chatzikonstanta / Katerina Zakchaiou
16:05
Arnas Rumsevicius / Lukas Kazdailis vs Maxime Thiercy / Romain Di Giantommaso
16:00
Haugesund v FK Sarajevo
16:00
Inter Baku v Elfsborg
16:00
Germany U20 vs Slovakia U20
16:00
France U20 vs Norway U20
18:00
Commonwealth Games 2014 day 1
18:00
PDC World Matchplay Darts
19:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv
17:30
FC Groningen - Aberdeen FC
17:30
Groningen - Aberdeen
19:00
Hull FC - Castleford Tigers
19:00
Hull FC - Castleford Tigers
18:30
Siroki Brijeg - Mlada Boleslav
18:30
FC Koper - Neftchi
17:00
Uruguay - Chile
17:30
FC Groningen - Aberdeen FC
19:15
Odesnik - Moriya, ATP Challenger Lexington
19:15
Giron - Novikov - Buchanan - McGee, ATP Challenger Lexington
17:45
United SportsCar Championship
17:30
FC Zorya Luhansk - KF Laci
17:30
FC Zorya Luhansk - KF Laci
17:00
Uruguay - Chile
17:00
Ringside: Boxing Talk Show
16:00
F1 Grand Prix Hungary - Conference
16:00
Waterpolo : Italy - Netherlands
15:20
Gigounon - Goffin - Gonzales - Thornley, ATP Challenger Tampere
15:20
Gigounon - Goffin - Gonzales - Thornley, ATP Challenger Tampere
15:00
ITF Womens - Lexington
16:00
Huta-Galung - Siljestrom - Dutra Silva - Maytin, ATP Challenger Tampere
16:00
Huta-Galung - Siljestrom - Dutra Silva - Maytin, ATP Challenger Tampere
15:05
McGee - Krajicek, ATP Challenger Lexington
15:05
McGee - Krajicek, ATP Challenger Lexington
14:45
Diarra - Kovalik - Bader - Mirzadeh, ATP Challenger Oberstaufen
14:45
Diarra - Kovalik - Bader - Mirzadeh, ATP Challenger Oberstaufen
14:00
Cluskey - Walsh - Ymer - Zaytsev, ATP Challenger Tampere
14:00
Cluskey - Walsh - Ymer - Zaytsev, ATP Challenger Tampere
17:45
United SportsCar Championship
18:00
Denmark U20 - Serbia U20
18:30
RTL7 Tour du Jour
09:00
ITF Mens - Essen
05:00
FIVB Beach Volley: FIVB U21 World Championship Beach Volleyball 2014 - Day 2
05:00
FIVB Beach Volley: FIVB U21 World Championship Beach Volleyball 2014 - Day 2
18:30
Jagodina - CFR Cluj
18:00
Vojvodina - Trencin
19:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv
01:25
Inter City Baseball Tournament 2014
15:30
Long Beach Grand Slam 2014
15:30
Long Beach Grand Slam 2014
15:00
ATP Challenger Lexington
18:00
PDC World Matchplay Darts
11:00
ATP Challenger Tampere
12:00
Le Tour de France 2014
20:00
Eurosport 2
20:00
Eurosport
20:00
Eurosport 2
All other links to sport streams provided by other websites (no warranty)
20:00
Hull FC - Castleford Tigers
19:30
Siroki Brijeg - Mlada Boleslav
18:30
FC Spartak Trnava - FC Zestafoni
18:05
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants
13:00
EHF Men's U20 Handball Euro 2014
13:00
EHF Men's U20 Handball Euro 2014
18:05
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants
09:00
Commonwealth Games 2014
19:00
PDC World Matchplay Darts
18:00
IAAF World Junior Championships 2014
18:30
FC Groningen - Aberdeen FC
18:30
FC Groningen - Aberdeen FC
19:00
PDC World Matchplay Darts
20:00
Hull FC - Castleford Tigers
16:00
ATP Umag
18:00
NatWest T20 Blast
18:00
New York Yankees - Texas Rangers
09:00
Commonwealth Games 2014
09:00
Commonwealth Games 2014
18:00
New York Yankees - Texas Rangers
09:00
Commonwealth Games 2014
20:00
Hull FC - Castleford Tigers
20:00
Hull FC - Castleford Tigers
20:00
Hull FC - Castleford Tigers
19:00
PDC World Matchplay Darts
19:30
Siroki Brijeg - Mlada Boleslav
19:30
FC Koper - Neftchi
16:00
ATP Umag
18:05
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants
17:30
Toronto Blue Jays - Boston Red Sox
18:05
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants
09:00
Commonwealth Games 2014
18:30
FC Groningen - Aberdeen FC
18:00
NatWest T20 Blast
19:00
PDC World Matchplay Darts
19:30
RTL7 Tour du Jour
19:30
Siroki Brijeg - Mlada Boleslav
18:05
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants
20:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv
18:00
New York Yankees - Texas Rangers
18:00
IAAF World Junior Championships 2014
16:00
ATP Umag
13:15
At The Races
18:00
New York Yankees - Texas Rangers
19:30
Diosgyor - PFK Litex Lovech
20:00
Hull FC - Castleford Tigers
20:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv
19:30
Ferencvaros - HNK Rijeka
18:00
NatWest T20 Blast
19:00
PDC World Matchplay Darts
13:15
At The Races
16:30
LPGA International Crown
19:30
FC Koper - Neftchi
19:00
Sligo Rovers - Rosenborg BK
18:30
FC Groningen - Aberdeen FC
16:30
ATP Challenger Lexington
20:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv
18:30
FC Groningen - Aberdeen FC
18:05
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants
18:30
FC Groningen - Aberdeen FC
20:00
Hull FC - Castleford Tigers
18:00
NatWest T20 Blast
19:30
FC Koper - Neftchi
18:45
United SportsCar Championship
19:00
Vojvodina - Trencin
19:00
PDC World Matchplay Darts
19:30
FK Jagodina - CFR Cluj
18:05
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants
18:05
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants
18:00
NatWest T20 Blast
19:30
Siroki Brijeg - Mlada Boleslav
09:00
Commonwealth Games 2014
16:00
ATP Umag
16:00
ATP Umag
09:00
Commonwealth Games 2014
18:30
FC Groningen - Aberdeen FC
19:30
RTL7 Tour du Jour
09:00
Commonwealth Games 2014
18:30
FC Groningen - Aberdeen FC
19:00
PDC World Matchplay Darts
19:00
PDC World Matchplay Darts
18:30
FC Groningen - Aberdeen FC
19:00
PDC World Matchplay Darts
19:00
Sligo Rovers - Rosenborg BK
18:05
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants
20:00
Hull FC - Castleford Tigers
18:30
FC Groningen - Aberdeen FC
18:30
FC Groningen - Aberdeen FC
19:30
Diosgyor - PFK Litex Lovech
18:30
FC Zorya Luhansk - KF Laci
16:30
LPGA International Crown
18:00
NatWest T20 Blast
16:00
ATP Umag
20:00
Hull FC - Castleford Tigers
19:00
PDC World Matchplay Darts
09:00
Commonwealth Games 2014
19:15
HNK Hajduk Split - Dundalk
18:00
New York Yankees - Texas Rangers
17:30
Toronto Blue Jays - Boston Red Sox
18:05
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants
09:00
Commonwealth Games 2014
20:11
Mens 50m Butterfly Semi-final 1 - Glasgow 2014 Commonwealth Games
20:35
Oakland Athletics - Houston Astros
19:00
Knowle / Marach - Cermak / Rosol or Riba / Sousa (ATP Umag)
19:00
Knowle / Marach - Cermak / Rosol or Riba / Sousa (ATP Umag)
19:00
Knowle / Marach - Cermak / Rosol or Riba / Sousa (ATP Umag)
19:00
Fognini or Montanes - Coric (ATP Umag)
20:35
Oakland Athletics - Houston Astros
19:00
Fognini or Montanes - Coric (ATP Umag)
19:00
Fognini or Montanes - Coric (ATP Umag)
17:30
Carreno-Busta - Robredo (ATP Umag)
17:30
Carreno-Busta - Robredo (ATP Umag)
17:30
Carreno-Busta - Robredo (ATP Umag)
16:30
Rosol - Cilic (ATP Umag)
16:30
Rosol - Cilic (ATP Umag)
16:30
Rosol - Cilic (ATP Umag)
16:00
Gabashvili - Cuevas (ATP Umag)
16:00
Gabashvili - Cuevas (ATP Umag)
16:00
Gabashvili - Cuevas (ATP Umag)
20:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv
20:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv
20:05
Womens 50m Breaststroke Semi-final 2 - Glasgow 2014 Commonwealth Games
20:35
Oakland Athletics - Houston Astros
20:30
Ecuador - Argentina
16:30
Troicki - Struff or Verdasco (ATP Gstaad)
16:30
Troicki - Struff or Verdasco (ATP Gstaad)
16:30
Troicki - Struff or Verdasco (ATP Gstaad)
14:00
Andujar-Alba - M. Granollers (ATP Gstaad)
14:00
Andujar-Alba - M. Granollers (ATP Gstaad)
14:00
Andujar-Alba - M. Granollers (ATP Gstaad)
12:00
Youzhny - Haase (ATP Gstaad)
09:30
Monaco - Bellucci (ATP Gstaad)
09:30
Monaco - Bellucci (ATP Gstaad)
09:30
Monaco - Bellucci (ATP Gstaad)
20:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv
20:00
Womens 50m Breaststroke Semi-final 1 - Glasgow 2014 Commonwealth Games
20:00
Hull FC - Castleford Tigers
12:00
Youzhny - Haase (ATP Gstaad)
12:00
Youzhny - Haase (ATP Gstaad)
20:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv
20:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv
19:30
FC Koper - Neftchi
20:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv
19:48
Mens 400m Freestyle Medal Ceremony - Glasgow 2014 Commonwealth Games
19:30
FC Koper - Neftchi
19:42
Mens 100m Freestyle S9 Final - Glasgow 2014 Commonwealth Games
19:38
Judo Womens -57kg Final Gold Medal Contest - Glasgow 2014 Commonwealth Games
19:30
Diosgyor - Litex Lovech
19:15
HNK Hajduk Split - Dundalk
19:15
HNK Hajduk Split - Dundalk
19:35
Womens 200m Freestyle Final - Glasgow 2014 Commonwealth Games
19:31
Judo Women's -57kg Bronze Medal Contest B - Glasgow 2014 Commonwealth Games
19:30
Weightlifting Mens 56kg Group A - Glasgow 2014 Commonwealth Games
19:30
Ferencvaros - HNK Rijeka
19:30
FC Koper - Neftchi
19:15
HNK Hajduk Split - Dundalk
19:30
Diosgyor - PFK Litex Lovech
19:15
El Salvador W - Virgin Islands W
19:15
El Salvador W - Virgin Islands W
19:30
Ferencvaros - HNK Rijeka
19:30
Diosgyor - Litex Lovech
19:30
FC Koper - Neftchi
19:30
FC Koper - Neftchi
19:25
Womens 400m Ind. Medley Medal Ceremony - Glasgow 2014 Commonwealth Games
19:24
Judo Women's -57kg Bronze Medal Contest A - Glasgow 2014 Commonwealth Games
19:20
Table Tennis Mens Team Group Matches - Glasgow 2014 Commonwealth Games
19:16
Mens 400m Freestyle Final - Glasgow 2014 Commonwealth Games
19:17
Judo Mens -66kg Final - Gold Medal Contest Glasgow 2014 Commonwealth Games
19:10
Judos Mens -66kg Bronze Medal Contest B Glasgow 2014 Commonwealth Games
19:07
Womens 400m Individual Medley Final - Glasgow 2014 Commonwealth Games
19:00
Giron / Novikov - Buchanan / McGee (ATP Challenger Lexington)
19:00
Badminton Mixed Teams Group Play Stage - Glasgow 2014 Commonwealth Games
19:00
Netball Saint Lucia - Jamaica - Glasgow 2014 Commonwealth Games
19:00
World Matchplay Darts - Day Six: Quarter Finals
19:00
Sligo Rovers - Rosenborg BK
19:00
Austria U20 - Belarus U20
19:00
Denmark U20 - Serbia U20
19:00
Cermak / Rosol - Riba / Sousa (ATP Umag)
19:00
Fognini - Montanes (ATP Umag)
19:00
Odesnik - Moriya (ATP Challenger Lexington)
19:03
Judos Mens -66kg Bronze Medal Contest A Glasgow 2014 Commonwealth Games
18:56
Judos Womens -52kg Final - Gold Medal Contest Glasgow 2014 Commonwealth Games
18:00
Uruguay - Chile
18:50
Mens Hockey England - Trinidad and Tobago - Glasgow 2014 Commonwealth Games
19:00
Sligo Rovers - Rosenborg
18:42
Judo Womens -52kg Bronze Medal Contest A Glasgow 2014 Commonwealth Games
18:45
Lawn Bowls Evening Preliminaries - Glasgow 2014 Commonwealth Games
18:45
United SportsCar Championship
18:49
Judos Womens -52kg Bronze Medal Contest B Glasgow 2014 Commonwealth Games
19:00
Vojvodina - Trencin
13:30
Lapentti - Lokoli (ATP Challenger Tampere)
15:00
Nieminen - Dutra Silva (ATP Challenger Tampere)
15:00
Krstin - Ramirez Hidalgo (ATP Challenger Tampere)
16:30
Huta-Galung / Siljestrom - Ymer / Zaitcev (ATP Challenger Tampere)
13:30
Ymer - Goffin (ATP Challenger Tampere)
18:35
Judo Mens -60kg Final - Gold Medal Contest Glasgow 2014 Commonwealth Games
18:28
Judo Mens -60kg Bronze Medal Contest B Contest Glasgow 2014 Commonwealth Games
18:30
FC Groningen - Aberdeen FC
18:30
FC Spartak Trnava - FC Zestafoni
18:21
Judo Mens -60kg Bronze Medal Contest A Contest Glasgow 2014 Commonwealth Games
18:30
Groningen - Aberdeen
18:30
Groningen - Aberdeen
18:30
Groningen - Aberdeen
18:30
Groningen - Aberdeen
18:05
New York Yankees - Texas Rangers
18:05
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants
18:05
New York Yankees - Texas Rangers
18:14
Judo Womens -48kg Final Gold Medal Contest Contest Glasgow 2014 Commonwealth Games
18:00
Uruguay - Chile
18:00
Chikhura - Bursaspor
18:00
Chikhura - Bursaspor
18:30
Hapoel Tel Aviv - Astana
19:30
Jagodina - CFR Cluj
19:30
Jagodina - CFR Cluj
17:15
Bemelmans - Sugita (ATP Challenger Lexington)
00:10
Atlanta Braves - Miami Marlins
00:10
Atlanta Braves - Miami Marlins
00:10
Atlanta Braves - Miami Marlins
00:10
Atlanta Braves - Miami Marlins
17:37
Toronto Blue Jays - Boston Red Sox
17:37
Toronto Blue Jays - Boston Red Sox
20:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv
20:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv
20:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv
19:30
Siroki Brijeg - Mlada Boleslav
19:30
Siroki Brijeg - Mlada Boleslav
19:30
Siroki Brijeg - Mlada Boleslav
18:30
FC Zorya Luhansk - KF Laci
18:30
FC Zorya Luhansk - KF Laci
18:30
FC Zorya Luhansk - KF Laci
11:30
Adamczak / Zheng - Kumkhum / Tanasugarn (WTA Nan Chang)
11:30
Adamczak / Zheng - Kumkhum / Tanasugarn (WTA Nan Chang)
11:30
Adamczak / Zheng - Kumkhum / Tanasugarn (WTA Nan Chang)
11:30
Zhang - Liu (WTA Nan Chang)
11:30
Adamczak / Zheng - Kumkhum / Tanasugarn (WTA Nan Chang)
11:30
Zhang - Liu (WTA Nan Chang)
11:30
Zhang - Liu (WTA Nan Chang)
11:30
Zhang - Liu (WTA Nan Chang)
10:00
Doi - Zheng (WTA Nan Chang)
10:00
Doi - Zheng (WTA Nan Chang)
10:00
Doi - Zheng (WTA Nan Chang)
10:00
Doi - Zheng (WTA Nan Chang)
10:00
Peng - Wang (WTA Nan Chang)
10:00
Peng - Wang (WTA Nan Chang)
10:00
Peng - Wang (WTA Nan Chang)
10:00
Peng - Wang (WTA Nan Chang)
16:30
Fischer / Liniger - Albot / Kowalczyk (ATP Challenger Oberstaufen)
16:00
Koolhof / Motti - Bader / Mirzadeh (ATP Challenger Oberstaufen)
14:30
Machado / Tosic - Kapas / Koniusz (ATP Challenger Oberstaufen)
13:00
Beck - Diarra (ATP Challenger Oberstaufen)
16:30
Zeballos - Coric (ATP Umag)
16:30
Gigounon / Goffin - Gonzales / Thornley (ATP Challenger Tampere)
16:30
Struff - Verdasco (ATP Gstaad)
15:00
Marcora - Gojowczyk (ATP Challenger Oberstaufen)
13:30
Bolelli - Hajek (ATP Challenger Oberstaufen)
12:00
Fucsovics - Berrer (ATP Challenger Oberstaufen)
01:00
AC Milan - Olympiacos Piraeus
18:45
Turkey U18 - Czech Republic U18
13:00
ITF Women's - Sobota / Rokietnica
11:30
Mladenovic - Schiavone (WTA Baku)
11:30
Mladenovic - Schiavone (WTA Baku)
10:30
Cipolla / Menendez-Maceiras - Bubka / Chiudinelli (ATP Challenger Astana)
11:30
Mladenovic - Schiavone (WTA Baku)
10:30
Edmund - Kavcic (ATP Challenger Astana)
10:00
Parmentier - Svitolina (WTA Baku)
10:00
Parmentier - Svitolina (WTA Baku)
09:00
Shyla / Vasilevski - Chen / Huang (ATP Challenger Astana)
10:00
Parmentier - Svitolina (WTA Baku)
09:00
Kukushkin - Gerasimov (ATP Challenger Astana)
08:30
Voegele - Peer (WTA Baku)
08:30
Voegele - Peer (WTA Baku)
07:30
Menendez-Maceiras - Berankis (ATP Challenger Astana)
07:00
Eguchi - Jovanovski (WTA Baku)
07:00
Eguchi - Jovanovski (WTA Baku)
07:00
Eguchi - Jovanovski (WTA Baku)
08:30
Voegele - Peer (WTA Baku)
07:30
Ilhan - Cipolla (ATP Challenger Astana)
16:00
ITF Women's - Lexington
11:00
Squash - Glasgow 2014 Commonwealth Games
13:15
At The Races
18:05
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants
18:05
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants
18:05
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants
18:05
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants
01:30
Copil - Kokkinakis (ATP Challenger Lexington)
00:00
Metka / Quigley - Daniell / Sitak (ATP Challenger Lexington)
21:00
Evans / Smethurst - Polansky / Shamasdin (ATP Challenger Lexington)
20:15
Odesnik - Moriya (ATP Challenger Lexington)
01:00
Smyczek - Matosevic (ATP Atlanta)
01:00
Smyczek - Matosevic (ATP Atlanta)
19:30
Giron / Novikov - Buchanan / McGee (ATP Challenger Lexington)
01:00
Smyczek - Matosevic (ATP Atlanta)
23:00
Isner - Ginepri (ATP Atlanta)
23:00
Isner - Ginepri (ATP Atlanta)
21:00
Lu - Becker (ATP Atlanta)
23:00
Isner - Ginepri (ATP Atlanta)
21:00
Lu - Becker (ATP Atlanta)
21:00
Lu - Becker (ATP Atlanta)
21:00
De Bakker - Anderson (ATP Atlanta)
21:00
De Bakker - Anderson (ATP Atlanta)
21:00
De Bakker - Anderson (ATP Atlanta)
17:45
Uruguay - Chile
18:30
FC Koper - Neftchi
17:00
Zimbru Chisinau - CSKA Sofia
19:00
Fognini - Montanes (ATP Umag)
19:00
Fognini - Montanes (ATP Umag)
19:30
Cermak / Rosol - Riba / Sousa (ATP Umag)
19:30
Cermak / Rosol - Riba / Sousa (ATP Umag)
19:00
Fognini - Montanes (ATP Umag)
19:30
Cermak / Rosol - Riba / Sousa (ATP Umag)
16:00
ITF Women's - Lexington
11:00
Struff - Verdasco (ATP Gstaad) TBF 6:3 3:6 1:1
11:00
Struff - Verdasco (ATP Gstaad) TBF 6:3 3:6 1:1
11:00
Struff - Verdasco (ATP Gstaad) TBF 6:3 3:6 1:1
18:05
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants
18:05
New York Yankees - Texas Rangers
17:37
Toronto Blue Jays - Boston Red Sox
20:35
Oakland Athletics - Houston Astros
01:00
AC Milan - Olympiacos Piraeus
03:30
Phoenix Mercury - Los Angeles Sparks
03:00
Seattle Storm - New York Liberty
03:05
Detroit Tigers - Los Angeles Angels of Anaheim
03:00
Real Salt Lake - Montreal Impact
03:00
Baltimore Orioles - Seattle Mariners
01:10
New York Mets - Milwaukee Brewers
01:10
Chicago White Sox - Minnesota Twins
00:10
Atlanta Braves - Miami Marlins
01:10
Cleveland Indians - Kansas City Royals
01:05
San Diego Padres - Chicago Cubs
10:00
ITF Men's - Essen
10:00
ITF Men's - Essen
11:30
Adamczak / Zheng - Kumkhum / Tanasugarn (WTA Nan Chang)
18:00
PDC World Matchplay Darts
10:00
St. George Illawarra Dragons - Manly Sea Eagles
01:00
WWE Battleground
01:00
AC Milan - Olympiacos Piraeus
00:00
Channel One Russia
19:30
Jagodina - CFR Cluj
02:00
Deportivo Cali - Deportivo la Coruna
01:00
AC Milan - Olympiacos Piraeus
01:00
AC Milan - Olympiacos Piraeus
20:00
Eurosport
01:00
AC Milan - Olympiacos Piraeus
01:30
Peru - Venezuela
02:00
Deportivo Cali - Deportivo la Coruna
03:00
Real Salt Lake - Montreal Impact
458 links. updated . All times GMT

Hunt links for sports streams

Welcome to Lshunter - the ultimate sport stream aggregator!

Through years of experience with building sport streams websites, throught hundreds of thousands of sport events, throught dozens of domains seized by the authorities, we finally come to you with our final project: The Lshunter. Have you ever wanted to watch all sport events from one website? Now it's possible! Using advanced artificial intelligence program, stolen from top secret U.S. military base located under the biggest american football stadium, we are now able to bring you the best sport stream links from all over the world. And since it's such a a delicate matter for the United States government, that we are using their prototype of data diging sotware to hunt live streams links, you can be sure they will leave this website alone, in order to avoid public disgrace. Nothing can stop us now!

Because there is only one original! All the rest are just copies (of a copies, of a copies...).

Feel free to share your experience with Lshunter on social networks - everyone should know about us because we are so cool, don't you think? Or at least you can refer to Lshunter as the most arrogant sport stream website you ever visited. But remember, we need some propaganda too! Thanks!

So how to use Lshunter: It's preatty easy, really! Even six years old kids could do it (and be damn sure they do!). On the Lshunter main page, there is a list of current sport events that we provide links for. Individual links are distinguishable by time in which they take place, by small image assigned to it according to specific sport, and by name of the event. All you have to do is to find link to desired game and click. Then you will be taken directly to a page with particular stream. Yes, that's all. Its 2013, there is no reason why to make things complicated.

If you want to display links from only one sport category, scroll to top top of the page. In the uppermost part of Lshunter, there is a list of sections with names of various sports. If you want a see soccer links only, simply click on "Soccer" and you will be given list of soccer links. If you would like to see links for tennis, click on "Tennis" category (and so forth).

Enjoy your stay here and don't be afraid! God is watching over you (actually he is streaming your life through Lshunter).

---

Sincerely yours, Lshunter team - your humble servants in the world of live streams aggregators.